Storchenwiege Leo bordeaux od 1 870 Kč - Heureka.cz

Storchenwiege Leo bordeaux

                    Díky speciální technice tkaní vzniká výrobek, který vaše dítě pevně obejme, nikdy se ale nevytahá a neonosí.   Tento šátek předáte ve skvělém stavu dalším...
2 200 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka Nositko.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Info v obchoduZdarma324 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variantZdarma5 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

                    Díky speciální technice tkaní vzniká výrobek, který vaše dítě pevně obejme, nikdy se ale nevytahá a neonosí.   Tento šátek předáte ve skvělém stavu dalším...

Parametry produktu

Druh
šátky
Barva
červené

Parametry produktu

Druh
šátky
Barva
červené

Popis produktu

                   

Díky speciální technice tkaní vzniká výrobek, který vaše dítě pevně obejme, nikdy se ale nevytahá a neonosí.  

Tento šátek předáte ve skvělém stavu dalším generacím. Šátky se vyrábí v Lužických horách v německém Sasku, což je oblast s dlouhou tkalcovskou tradicí. První vzor navrhl textilní inženýr Günter Schwartzer pro svou první vnučku Annu. Šátky byly vyvinuty ve spolupráci s porodními asistentkami, které jsou v Německu často zároveň poradkyněmi pro nošení dětí.  

Storchenwiege je mezi šátky na našem trhu skutečně výjimečným výrobkem. Je vyroben tak, aby pevně podpíral záda vašeho dítěte a zároveň rozložil váhu dítěte na tělo nosiče tak, že i dlouhodobé nošení nebude problémem. Šátek se velmi dobře hodí i pro větší děti, které bez problémů unese. Pevné a široké pruhy látky budou přitom neustále zajišťovat dostatečný komfort pro nosiče.  

Šátek je vyráběn v překrásných barvách a vzorech. Každý si najde \"svůj\" vzor. Pruhované vzory navíc umožňují kontrolovat pevnost a souměrnost úvazu. Šátek je mezi všemi podobnými výrobky výjimečný pevností použitého vlákna. Šátek má v obou směrech (po osnově i v útku) dvojité vlákno. Většina šátků má přitom dvojité vlákno jen v jednom směru. Dvojité vlákno je výhodou pro podporu zad dítěte i pro komfort nosiče. Dvojité vlákno je jedním z důvodů skvělé trvanlivosti. Na této látce velmi dobře drží uzel, který nepovolí, když do šátku umístíte dítě, přitom se ale dobře utahuje i rozvazuje.   

Šátek má dvojitý lem, díky kterému si drží svůj tvar. Pevné lemy jsou pro správnou techniku vázání stejně jako pro trvanlivost materiálu velmi důležité. Látka je předepraná a předesrážená. Velikost šátku se po praní nijak nezmění. To je velmi důležité pro techniku vázání.     

Tento šátek je široký 70 cm, proto se s ním velmi dobře vážou všechny typy úvazů, díky pevnosti látky a její šířce může mít dítě vždy podepřená celá záda a v případě potřeby i hlavičku. To oceníte zejména v úvazech na záda a u starších dětí.  

Údržba šátku je velmi jednoduchá, pere se na 60°C a není třeba jej žehlit. Látka je sama o sobě nekrčivá, proto si šátek zachovává svou šířku i při opakovaném nošení a není třeba jej po použití znovu rozžehlovat.   

Šátek se praním neopotřebovává, naopak, často používaný šátek se stává měkčím a příjemnějším.  

Šátky Storchenwiege mají šikmé konce, které umožňují uvázat uzel i na samém konci látky. Tyto konce se nepočítají do celkové délky šátku, jsou \"navíc\".  

Šátek má pravidelně obnovovaný certifikát Öko Tex 100, který je naprostou zárukou zdravotní nezávadnosti. Ke každému šátku je přiložena obsažná brožura s návody a instrukcemi k vázání. Návody jsou velmi podrobné, doplněné názornými fotografiemi.   

Související zboží:

Šátek Storchenwiege Leo bordeaux 2,7 m

Šátek Storchenwiege Leo bordeaux 3,6 m

Šátek Storchenwiege Leo bordeaux 4,1 m

Šátek Storchenwiege Leo bordeaux 5,2 m

Vázání šátků na nošení dětí  

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • Více variantZdarma100 % • 251 recenzíDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.