Nejnovější recenze ze sekce Nosítka na děti

Ergobaby four position azure modrá

Ergobaby four position azure modrá

Ověřený zákazník Dětské kočárky Ověřený zákazník

Přidáno: 12. listopadu 2018

Zakoupeno v Dětské kočárky

• Nejlepší nosítko na trhu. Větší dítě se v něm nekroutí jako v šátku a má tak správnou polohu. Je velmi pohodlné, nosím 7kg miminko a nevím, že ho mám na sobě.

Doporučuji, za tu cenu opravdu stojí.

Kinderkraft NINO modrá

Fidella Fusion Saint Tropez charming černá

Ověřený zákazník Babooca Ověřený zákazník

Přidáno: 27. října 2018

Zakoupeno v Babooca

• Vse perfektni, nastavitelne, krasny design

Nevyhody nejsou

Corazon Panda červená

Corazon Panda červená

Anonym Anonym

Přidáno: 26. října 2018

• kvalita zpracování
  • pohodlná ergonomie pro nosiče
  • věřím, že je pohodlná i pro prcka
  • příslušenství, které zkvalitní komfort nosiči o nesenému dítěti
  • oproti konkurenci příznivá cena
  • český výrobek
  • méně objemný prostor pro věci
  • dítě se chce nosit a nechce chodit.. :-)

Nosítko za dobrou cenu, kvalitně zpracované a od českého výrobce. Testováno v Tatrách, Jeseníkách, Beskydech s prckem od 13 měsíců do 17 měsíců a jedeme dál... Krosna jde nastavit pro mojí výšku 192 cm nebo manželku 169 cm, přičemž změna je snadná a rychlá. Bohaté příslušenství je super při delších výletech. Stupačky umožňují prckovi se protáhnout a zapřít nohy, přičemž si připadá jak kovboj.. :-) Pohodlný doplňkový polštář je super, když malý usne, tak vyplní prostor tak, že se neshrne a prcek je krásně zaaretovaný v relativně "vhodné" poloze, samozřejmě je lepší při usnutí zastavit a krosnu někde opřít tak, aby spal jakoby v leže na zádech a zabezpečit ji proti převrácení, například trekovými hůlkami. V neposlední řadě je super stříška, která lze přitáhnou k batohu tak, že dítě je kryté před silným horským slunečním zářením a pláštěnka je třešnička na dortu, kdy malý červíček kouká okénky ven na psotu kolem něj a přitom je zcela v suchu. Batoh má dokonce kapsu pro camelback. Doporučuji při výletech dítě nechávat dostatečně vyběhat, nepřehánět to s dlouhým nošením v kuse a ono se vám za to odvděčí láskou k tomuto batohu... :-)

Lionelo LAUREN

Lionelo LAUREN

Ověřený zákazník IPRICE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 23. října 2018

Zakoupeno v IPRICE.CZ

Vyhovuje mi bederní pás a hlavne mě i mimcu vyhovuje možnost noseni otočená zády ke mě může koukat do světa a ne mi na prsa. Konečně nosítko v kterém mi po 10 minutách nerve. Malá má 9 měsíců.

KiBi Jamu tyrkysová

KiBi Jamu tyrkysová

Přidáno: 16. října 2018

Zakoupeno v Nezlobaspi.cz

• Rostoucí, vydrží téměř celé nosící období
  • Pohodlné
  • Lze křížit ramenní popruhy
  • Krásný design

Ergobaby Omni 360 COOL AIR MESH Pearl šedá

Ergobaby Omni 360 COOL AIR MESH Pearl šedá

Přidáno: 11. října 2018

Zakoupeno v Nezlobaspi.cz

• Kvalitní materiál, tvar který drží, jednoduché nastavování, minimalistické, lehké

Tula Toddler Concentric

Tula Toddler Concentric

Ověřený zákazník babiez Ověřený zákazník

Přidáno: 30. září 2018

Zakoupeno v babiez

• krásné provedení, design,
  • k tomu pohodlné pro oba, praktické
  • praktická kapsička a kapuca
  • jen rozpor v popisu na netu a nosítku/navodu, tam je uvedena nosnost do 22kg, na webu 27kg... pravda, že uvedených 50lb je 5 = 22,68 kilogramů, ale na webech je všude u toddler 27kg!

váhala jsem, jestli ještě nosítko koupit na skoro 2l dítě... nošené donedávna v šátku, ale rozhodně ho ještě užijeme, moc pohodlné, když už nechce běžet a rychle se nasadí...
a jak byl nošený, tak mu je blízké se přitulit a zase usnul jako v šátku na cestě :-)

Chicco Finder stone

Chicco Finder stone

Ověřený zákazník babiez Ověřený zákazník

Přidáno: 29. září 2018

Zakoupeno v babiez

• Donesl jsem dítě v pořádku domů.
  • Povolujici se upínací pásky
  • Dítě se samo uvolní z popruhů
  • Úchopy na dotažení popruhů jsou nijaké

Toto je jeden z nejhorších nákupu co jsem kdy provedl. Upnout dite do této krosny tak, aby mělo pohodlí, neskrtily ho popruhy a přitom netlouklo bradou do rádoby konstrukce vlastně nelze. Krosna je do 11 kg. Naše dítě má 11 kg. Pokud chci, aby koukalo a netlouklo se do brady, popruhy přes ramena jsou již mimo polstrování. Pokud chci, aby dítě mělo polstrování přes ramena, tak jak by mělo být, tak je celé utopené v krosně, bez výhledu. Utažené popruhy odolavaly vždy asi tak 10 minut, pak se samovolně povolili. Myslím ty pro dítě. Popruhy přes ramena nosiče sice drží, ale pro uchopení popruhu na dotažení máte k dispozici cca 5 mm popruhu, který se ještě dovedně skrývá za přezkou. Celkově tato krosna, která není zrovna nejlevnější, nemůže dostat více než jednu hvězdu. A to jen za to, že jsem donesl dítě v pořádku domů. Dala by se napsat ještě spousta dalších nedostatků, nicméně si myslím, že toto by mělo být dostačující. Budu se snažit o vrácení. Je to příšerný výrobek.

KiBi Flora velvet červená

Přidáno: 24. září 2018

• pohodlné
  • nastavitelné
  • místo na vodu
  • kapsy pro dítě na hračky
  • opratelný žgryndák
  • objemné boční kapsy
  • chce to se naučit se co kde a jak se dá nastavit
  • při vlézání a vylézání u větší dětí může být problém s tím že se složitě protahuje noha/bota otvorem na nohy. Zvláště v chladném počasí kdy má dítě už objemnější botu to pro nás je boj.
  • Je to pro menší děti. náš 2 letý prcek už nezapne popruhy přes ramena. V létě ještě jo, ale jakmile dáme mikinu nebo bundu tak už je bez popruhů. (ano máme posed co nejníže to jde
  • Do kopce musíte šlapat!

jakmile víte na co jak sáhnout a změnit výšku šířku, jak pro nositele tak pro dítě, tak je to skvělá krosna na dítě
Díky síťce dítěti při spánku nelítá nijak hlava..má hezky hlavu opřenou a pohodlně spí a může v klidu spát i po položení krosny.

Tula Toddler SOAR zelená

Tula Toddler SOAR zelená

Přidáno: 24. září 2018

Zakoupeno v Nezlobaspi.cz

Nosítko je pro dceru, dítě je na cestě - takže zatím nepoužito, vybrala si sama na základě recenzí

Manduca Wickelkinder SummerVibes červená

Manduca Wickelkinder SummerVibes červená

Ověřený zákazník Mamaja.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. září 2018

Zakoupeno v Mamaja.cz

• Tento výrobek používá spoustu mých kamarádek a jsou s ním spokojené.Kvalitní zboží,rychlá příprava na nošení, doporučila bych, protože je to velmi kvalitní a český výrobek a dítě je v něm spokojené.

Manduca Wickelkinder Line černá červená

Manduca Wickelkinder Line černá červená

Ověřený zákazník Babycar.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2018

Zakoupeno v Babycar.cz

Velice kvalitní, propracovaný, a užitečný pomocník pro spokojené míminko.

Womar Zaffiro Joy tyrkysovo žlutá

Womar Zaffiro Joy tyrkysovo žlutá

Ověřený zákazník MůjAndílek.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. září 2018

Zakoupeno v MůjAndílek.cz

Nositko je krásně, ale bohužel ne pro větší děti

MoniLu UNI šedá

MoniLu UNI šedá

Ověřený zákazník Nositko.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. září 2018

Zakoupeno v Nositko.cz

• Extra pohodlné
  • Česká výroba z českého šátku
  • Kvalitní

Skvělé šátkové nosítko. Extrémně pohodlné jak pro nosícího tak i pro dítko. Šité z českých šátků. Kvalitní provedení. Hodně oceňuji i obal na převážení.

Ergobaby Omni 360 Pure černá

Ergobaby Omni 360 Pure černá

Ověřený zákazník Nositko.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. září 2018

Zakoupeno v Nositko.cz

• Jednoduchý postroj, rychlé zapnutí
  • Sedí dobře, nosítko se přizpůsobilo mojí i manželově postavě
  • Návod i s obrázky a tipy, jak na to
  • Materiál se rychle špiní, asi se i vyšoupe a onosí, možná i vybledne (černá), ale je příjemný a nepotivý

Zatím se s tím učíme, dcera si zvyká. Má 8 kg a v nosítku "sedí" hezky, nás taky nic netáhne, netlačí. Neprověšuje se. Myslím, že i pro miminka je vhodné, jak si v něm zvyknou, mají i prostor pro pohyb ručičkama (samozřejmě v rámci možností). Velká výhoda je, že lze nosit i čelem dopředu - pro zvídavé děti ideál.
Ale chce to nosit víckrát, až pak všechno zapasuje pořádně, jde vidět, že je nové a tuhé, prostě to chce zvyknout si. Dovedu si představit, že s nosítkem půjdeme na delší procházku.

Babyvak oranžová

Babyvak oranžová

Ověřený zákazník Slune-cz.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. září 2018

Zakoupeno v Slune-cz.cz

Naprostá spokojenost s kvalitou materialem i zpusobem použití (3m-miminko)

Manduca Wickelkinder New Style červená

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 6. září 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Velmi příjemný materiál
  • Pohodlné jak pro nesoucího, tak neseného
  • Není možné (nebo nedokáži) nosítko nainstalovat bez asistence druhé osoby

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25