Nejnovější recenze ze sekce Nosítka na děti

Chicco Easy Fit paprika červená

Chicco Easy Fit paprika červená

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. července 2018

Zakoupeno v Pilulka.cz

Mimčo se v ní bude asi trochu víc potit, ale jinak vypadá dobře.

Manduca Wickelkinder Pure tmavá šedá

Manduca Wickelkinder Pure tmavá šedá

Tereza Grácová Tereza Grácová

Přidáno: 5. července 2018

• Relativně dobrá cena oproti ostatním
  • Velice tvrdá
  • Špatně se nasazuje

Toto nosítko jsme pořídili jako úplně první vzhledem k tomu že je velice rozšířené a populární ale bohužel nám vůbec nevyhovovalo je poměrně dost tvrdé a mě osobně se dost špatně oblékalo navíc v něm naše malá byla velice nespokojená navíc jsem slyšela názor že novorozenecká vložka kterou obsahuje toto nosítko není vhodná jelikož pokud v ní děťátko sedí nemá ergonomickou polohu což opravdu není ideální za mě nemohu doporučit daleko lepší mi připadají celošátková nosítka ( Například nosítko monilu) která jsou krásně měkká oproti Manduce znám několik maminek které si Manducu pořídily a poté se jí záhy velmi rychle zbavily myslím si že dnes už trh nabízí mnohem lepší nosítka

Tula Standard Canvas Carrier Equilateral

Tula Standard Canvas Carrier Equilateral

Přidáno: 26. června 2018

Zakoupeno v Babooca

• nosítko je krásné a velmi pohodlné pro dítě i nosiče
  • je dostatečně prostorné i pro velké batole

Manduca Wickelkinder SummerVibes zelená

Manduca Wickelkinder SummerVibes zelená

Přidáno: 26. června 2018

• Novorozenecká vložka
  • Variabilní provedení
  • Možnost nosit vepředu, zboku a vzadu
  • Vestavěná kapuce na hlavu
  • Dobré polstrování popruhů
  • Dostupné v několika provedeních a různých barvách
  • Srozumitelný návod s obrázky
  • BIO bavlna
  • Pratelné
  • Vyšší cena
  • Ve velkém horku se dítě může rychle přehřát (je potřeba vzít v úvahu jak je oblečené)

Manduca Wickelkinder anchors modrá

Manduca Wickelkinder anchors modrá

Přidáno: 25. června 2018

Zakoupeno v Mamaja.cz

• Super nosítko pro děti. Chodíme pouze v ní, kočár nemáme rádi.
  • spousta možností nastavení velikosti

Deuter Kid Comfort III tmavě šedá

Deuter Kid Comfort III tmavě šedá

Ověřený zákazník FirstSport Ověřený zákazník

Přidáno: 25. června 2018

Zakoupeno v FirstSport

• Pohodlna pro dite
  • Pohodlna pro nosice, ma kvalitni polstrovani
  • Vhodna na dlouhe tury
  • Skvela slunecni clona
  • Dostatecne mnozstvi kapes vcetne 2 na bedernim pasu
  • Pokud neni vyhodna nabidka s plastenkou jako darek, tak i to, ze plastenka neni v cene

Krosnu pro noseni ditete jsme vybrali na zaklade recenzi a dobrych zkusenosti nasich znamych. Pred jeji koupi jsme si ji zapujcili na vikend a po jejim vyzkouseni v Brdech (20km a 10km vylet) jsme ji teprve koupili. Pro dite je pohodlna. Jen pri spani mu pada hlava, takze to chce polstarek. U nosice zalezi, jak mu sedi na zadech. Dite sedi pomerne vysoko, takze teziste je ponekud vyse a pokud se dite kynkla ze strany na stranu, tak mate pocit, ze krosna neni na zadech moc stabilni, ale i tak se nosi dobre. Zkouseli jsme i Panda krosnu od Corazonu. Ta nam sedela na zadech asi trochu lepe (dite je nize a tudiz i teziste), ale ma velmi spatne resenou slunecni strisku.

Tula Standard Splash

Tula Standard Splash

Přidáno: 21. června 2018

Zakoupeno v Babooca

Jednoduché batoleci nositko cca od dvou do čtyř let. Ma malo moznosti nastaveni, ale zato vypada relativne hezky bez rušivých prezek a popruhů.
Dítko je v nem nadsene, takze je asi pohodlne.

KiBi šedá

KiBi šedá

Ověřený zákazník Nejbaby Ověřený zákazník

Přidáno: 13. června 2018

Zakoupeno v Nejbaby

Jsem nadšená. Nositko je krásné, velmi propracované a kvalitne zpracované. Miminko je taky spokojené.

Přidáno: 10. června 2018

• Naprostá spokojenost !!!Pro nenáročné maminky bohatě stačí a naše miminko moc spokojené .

Tula Toddler SOAR zelená

Tula Toddler SOAR zelená

Ověřený zákazník ZkusNosítko.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. června 2018

Zakoupeno v ZkusNosítko.cz

• Praktické a rychlé
  • Krásná barvička, outdoorový styl
  • Příjemný solidní materiál

Za nás zatím skvělé nosítko. Nejvíc oceňuji rychlost nastavování! Je super! Spony jsou pěkně velké a šikovné. Bederák i ramenní popruhy jsou dobře polstrované a pohodlné. Líbí se mi materiál (takový solidní-přežije kontakt se psy :) ). Nosítko nemá nijak okázalý design, je správně outdoorové. Malému se v nosítku moc líbí, zvykl si na něj během cca tří dnů, kdy jsme ho vždy zkusili jen na pár minut. Teď kouká spokojeně kolem a běžně v něm usne :) Takže spokojená maminka i miminko ;)

KiBi modrá

Fidella Outer Space modrá

Fidella Outer Space modrá

Přidáno: 6. června 2018

Zakoupeno v Babooca

• Snadno se z nej vaze, sirka 80cm je opravdu vyborna, mekkoucky material, prijemny na leto (neni prilis tlusty)

Manduca Wickelkinder SummerVibes červená

Manduca Wickelkinder SummerVibes červená

Přidáno: 6. června 2018

Zakoupeno v Mamaja.cz

Jednoduše se nasazuje a hlavně malá je v tom velice spokojená a to už má přesně 1rok. A ty barviky jsou super. Opravdu doporučuji

Corazon PANDA zelená

Corazon PANDA zelená

Přidáno: 5. června 2018

• pěkný design
  • špatný materiál
  • komunikace s výrobcem

Nekvalitní provedení, určitě nekupovat!! Nejnamáhanější spoj je z tenkého plastu, který se nám při pátém použití rozlomil, bohužel již po záruce a firma Corazon přiznala, že je to častá vada kvůli nekvalitnímu provedení. Výměnu ale nehradí. Koupila bych jakoukoliv jinou značku.

Tula Toddler Blossom

Tula Toddler Blossom

Přidáno: 4. června 2018

• Ergonomické nošení
  • Jednoduchá manipulace
  • Příjemný material
  • Možno vyprat i v pračce na nízkou teplotu pokud to strčíte do vaku na praní
  • Příjemné i pro nosiče na dlouhé horské výšlapy
  • Velmi dobře řešená kapucka pro dítě když usne
  • Možno velmi pohodlně nosit na zádech dítě pokud už sam sedí
  • Příjemné nošení i pro muže
  • Vhodné i na rychlé nákupy
  • Pohodlné polstrování
  • Velká variabilita nastavení
  • Vysoká cena ovšem kvalita odpovídá
  • Se začátku nošení nutno zmenšit sed stahnutím pokud máte menší dítě

S manželem jsme velmi spokojeni, jak on tak i já ocenujeme velmi rychlou manipulaci a nastavení, pokud si vyměňujeme nosítko nastavení nám trvá asi minutu, se začátku to bylo horší ale chce to jen trochu cviku. Nosítko se stalo součastí našeho všedního dne. Je rychle když potřebuji nakoupit zajít na poštu a podobně navíc se s ním dostaneme kam by to bylo složité s kočárkem. Je to skvělý pomocník i doma dítě nemusíte mít neustále na rukou. Dokonce s ním vařím a i něco na zahradě zvládnu. Mohu jen všem doporučit

Kinderkraft NINO růžová

Kinderkraft NINO růžová

Přidáno: 4. června 2018

• Hezké barvy
  • Možno koupit dětem na nošení panenek a plyšáků
  • Špatný poměr šířky a délky zádové opěrky, pro menší dítě nemožné posadit ( nesplňuje šířku pouze od kolínka ke kolínku ale spíš od kotníku ke kotníku), pro starší dítě nedostatečná opora pro pro záda
  • Uzký bederní pás, pokud by rodič nosil po chvíli se pás zalomí a bude to ještě víc nepříjemné pro oba
  • Nepatří mezi vhodné nosítka pro nošení dětí ( nesplňuje ergonomické parametry)

Toto nosítko není v žádném případě vhodné pro správné nošení dětí, při používání může dojít k ohrožení zdravého vývoje dítěte. Modrá verze je bohužel barevnou kopií nosítka značky Tula, tvarem taky, ovšem nemá nic z jejích kvalit. Hodí se tak akorát pro děti aby v něm nosily plyšáky a panenky. Výrobce sice uvadí splnění evropské normy ale tato norma nic neříká o ergonomickém nošení dítěte.

Corazon Panda červená

Corazon Panda červená

Přidáno: 3. června 2018

• Pěkná, docela pohodlná.
  • vysoká cena
  • nekvalitní materiál a provedení

Fidella Love arrows plum

Fidella Love arrows plum

Ověřený zákazník Šátky a nosítka Ověřený zákazník

Přidáno: 2. června 2018

Zakoupeno v Šátky a nosítka

• krásné měkké šátkové nosítko
  • rychlé navázaní
  • snadná úprava velikosti
  • skladné na cesty

Příjemné nosítko, které se rychle navazuje a nikde netlačí.
Snadno ho přizpůsobím aktuální velikosti dítěte.
Je velmi skladné.

Ověřený zákazník Cenohit.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. května 2018

Zakoupeno v Cenohit.cz

• Super cena
  • Krásný design
  • Miminko je v spokojené :)
  • Žádná

LennyLamb zádové ONBU LITTLE LOVE HAZE BATOLE

LennyLamb zádové ONBU LITTLE LOVE HAZE BATOLE

Ověřený zákazník Šátky a nosítka Ověřený zákazník

Přidáno: 28. května 2018

Zakoupeno v Šátky a nosítka

Super nosítko pro rychlé použití. Měkký a jemný materiál, dobře se s ním manipuluje, nasazené je rychleji než nosítko s bederním pásem.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]